> Садочок

> Школа

067 402 44 77

info@happynest.com.ua

Дошкільний освітній центр

Happy Nest

УКРАЇНА ▪ КАНАДА

Студія класичного й естрадного танцю

Основний принцип нашої роботи – виявити та розвинути творчі здібності дитини, надати можливість проявити свою індивідуальність, стати сміливою, впевненою, артистичною, фізично і культурно розвинутою особистістю.

На заняття запрошуємо всіх бажаючих віком: 3-12 років.

Заняття проходять у другу половину дня з понеділка по п’ятницю

(розклад запитуйте в адміністратора центру)

 

Заняття проводить хореограф Тетяна Буніна

Пані Тетяна закінчила Воронезьке державне хореографічне училище. Вищу освіту отримала у Національному педагогічному університеті ім. М.П.Драгоманова. Закінчила Інститут мистецтв.

Працювала Артистом балету з 1985 по 1998 рік у Державному академічному Ансамблі пісні і танцю збройних сил України. Брала участь у численних концертах і масових постановках найвідоміших балетмейстерів і режисерів-постановників на кращих концертних майданчиках України з видатними виконавцями класичного та естрадного мистецтва.

З 2007 року працює викладачем хореографії у центрах раннього розвитку та хореографічному дитячому садочку з дітками 2-6 років.

З 2010 року працює викладачем класичної хореографії для дорослої аудиторії.

В основу методики викладання покладено заняття з класичної хореографії, яка є основою для багатьох танцювальних напрямків. Для початківців ми закладаємо комплексний підхід, який передбачає музично-ритмічне виховання, формування балетної постави, а також допоміжні та корегуючи вправи.

Ми плануємо створити концертну групу, що буде брати участь у різноманітних місцевих розважальних заходах, а також концертах, фестивалях та конкурсах у Києві та по Україні. Відбір до концертної групи буде проводити педагог, враховуючи вік, особисті досягнення, можливості та бажання дитини.

З чого складається урок хореографії.

Урок класичного танцю ділиться на підготовчу, основну і заключну частини.

1 частина - підготовча, складається з марширування, бігу, активних і активно-пасивних допоміжних і корегуючих вправ на підлозі. Партерні вправи підготують м'язи, зв'язки та суглоби до класичного екзерсису, виправлять недоліки постави.

2 частина -  основна, традиційний класичний екзерсис біля станка та на середині залу.

Важливим завданням перших років навчання хореографії є засвоєння основ класичного танцю. Діти вчаться слухати музику, виконувати танцювальні елементи, вивчають позиції рук і ніг, основні положення біля станка, невеликі танцювальні етюди. При цьому розвивається:

  • виворітність ніг, танцювальний крок;
  • правильна постава корпусу, ніг, рук, голови;
  • гнучкість, стійкість, легкий високий стрибок, чітка координація рухів.

Все це – елементи, необхідні для подальшого розвитку техніки та танцювальних навичок.

3 частина - заключна, танцювально-ігрові вправи.

Діти оживають, радіють під час виконання музично-ритмічних ігор. Такі колективні вправи (ігри) укріплюють почуття ритму та виховують артистизм, розвивають:

  • вміння діяти за загальними правилами;
  • образне мислення;
  • фантазію та творчу уяву.

Танцювально-ігрові вправи будуються на імітаційних рухах (стрибають зайчики, крадуться лисички) відтворюють побутово-трудовий процес (їде потяг, пере праля, косять косарі й т.ін.). Головними героями ігор стають улюблені герої казок, кіно та мультфільмів. На основі таких вправ народжуються сюжетні ігрові, жартівливі танці, які стають окрасою репертуару танцювального колективу. А діти стають співтворцями, розкриваючи і розвиваючи свої акторські та творчі здібності.

В навчальному процесі обов’язковим є виконання етюдів і постановок у характері народного танцю. Адже мова танцю якнайкраще знайомить з культурою, традиціями та звичаями народів світу, розширює світогляд дитини. А вміння виконувати власні національні танці виховує любов до рідного краю та патріотизм.

Велике значення має музичне виховання. На наших заняттях діти ознайомляться з кращими зразками класичної музики як при виконанні постановок з відомих балетів, так і під час класичного тренажу.

Хореографічна діяльність у дитячому віці сприяє всебічному гармонійному, духовному та фізичному розвитку особистості дитини.

Happy Nest

> Садочок

> Школа

Останнi подiї, новини:

Дошкільний освітній центр

Happy Nest

УКРАЇНА ▪ КАНАДА

Адреса:

м. Вишневе (Крюківщина)

вул. Козацька, 12 оф. 7

м. Вишневе (Крюківщина)

вул. Освіти, 6

Контакти:

Тел: 067 402-44-77

Тел: 098 896-30-12

email:

info@happynest.com.ua

Дошкільний освітній центр Happy Nest © 2014-2016. Всі права захищені відповідно до законів України