> Садочок

> Школа

067 402 44 77

info@happynest.com.ua

Дошкільний освітній центр

Happy Nest

УКРАЇНА ▪ КАНАДА

Happy Summer Camp 2018

e це унікальна нагода зануритись у цілковите розвиваюче середовище з посиленим вивченням англійської, географії, суспільствознавства, хімії, історії, мистецтва чи основ валеології.

e це збагачення внутрішнього світу, нові знання, яскраві враження, корисне харчування та здоровий спосіб життя.

e це команда дітей та педагогів. Однодумців та новаторів, які готові, нестандартно та креативно вивчати та досліджувати світ довкола!

caption
caption
caption
caption
caption
caption
caption
caption
caption
caption
caption
caption
caption
caption

Happy Summer Camp 2018 включає в себе два варіанти перебування:

з 9:00 до 13:00

з 9:00 до 18:00

Щодня:

Ранкова зарядка/танці

Здорове харчування (4 рази)

Активний відпочинок на зеленому майданчику (2 рази)

Денний сон

Інтелектуальні активності

Творча діяльність у всіх її проявах

Дослідницька діяльність

В кінці кожного блоку офіційне вручення сертифікатів та пікнік!

Переваги для батьків: Ваші діти:

Переваги для дітей:

Знаходяться у безпеці

Щасливі та усміхнені кожного дня

Ситі корисною їжею (з урахуванням індивідуальних особливостей)

Збагаченні новими знаннями

Творчо мислять

Зацікавленні у дослідженні та спостереженні

Розуміють свої почуття та своє тіло

Яскраві емоції щохвилини

Нові друзі та робота в команді

Творчі педагоги та тренери

Цікаві знання через практичні вправи

Можливості дослідів та експериментів щодня

Закріплення англійської мови

Активний відпочинок на природі

Зміни:

e І зміна – 1 – 15 червня

e ІІ зміна – 18 – 29 червня

e ІІІ зміна – 2 – 13 липня

e ІV зміна – 16 – 27 липня

Час перебування 9:00-13:00

*є можливість знаходитися до 13.00 за вказаними темами

Час перебування 9:00-18:00

SUMMER FUN

Справжні літні пригоди чекають на найменших : ) Ігри з водою, дослідження живої природи, розвиток у розвивальному середовище кожної хвилини поряд із високваліфікованими педагогами.

 

СПРАВЖНІ АРХЕОЛОГИ

Два тижні ми будемо подорожувати у різні куточки світу та проводити там розкопки, пошуки, досліди. Наші дослідження дозволять нам перевтілитися в юних археологів, самостійно доторкнутися та проекспериментувати з предметами минулого та сучасного, створювати власні археологічні проекти, малюнки, схеми, читати символи, знаки та багато іншого. Підсумком наших пошуків буде створення «Археологічної лабораторії».

 

NATURE ADVENTURE

Ми будемо досліджувати таємничий світ комах та маленьких істот, навчимось розпізнавати їх за явними ознаками. Ми дізнаємось про них цікаві факти; про їх життя, їх сім’ї. В кінці двох тижнів Ваша дитина зможе пояснити Вам чому павук це не комаха та як про них дбати. Ми будемо  розвивати естетичне сприйняття світу комах.

 

ВСІ ПРОФЕСІЇ ВАЖЛИВІ

За ці чудові два тижні ми будемо перевтілюватись у працівників найбільш цікавих для дітей професій. Діти дізнаються багато нового та корисного про знайомі професії кухаря, лікаря, пожежника, будівельника, поліцейського, а також дізнаються таємниці таких професій як журналіст, музикант, художник та інших.

 

ART PROJECT

Ми зануримось у чарівний світ творчості та мистецтва! Під час подорожі ми дізнаємось багато нового та цікавого! У нашому просторі буде велика кількість фарб, олівців, пензликів, ниток, бусин, пластиліну та багато різних дрібничок, які допоможуть у створенні власних шедеврів! За два тижні дитина зможе розкрити свої таланти, проявити сильні сторони, зрозуміти, навіщо потрібно працювати над ними. Ми будемо розвивати свою особистість через мистецтво.

 

МОРСЬКІ ПРИГОДИ

Ця тема про глибини моря, надзвичайних риб та природні явища. Кожна дитина зможе відчути себе справжнім капітаном i дізнатися про рiзнi кораблi та водний транспорт. Ми будемо дізнаватись про таємниці морського дна i  відправимося на пошук скарбів. В тебе буде змога відчути себе справжнім мандрівником у неймовірний морський світ i зробити поробки на згадку про цю чарівну подорож.

Морські таємниці: - рiчки, моря, океани; - тваринний світ; - незвичайні риби; - водний транспорт (кораблi, човни, яхти); - острова; - скарби морського дня; - морське дно (карали, каміння, мушлі)

 

ДОСЛІДНИКИ ПРОФЕСІЙ

Ми розглянемо цікаві види професій, визначимо їх специфіку, будемо шукаємо найбільш захоплюючу для нас. Під час мандрівки, ми кожного дня будемо приміряти на себе десять найрізноманітніших професій, та поринемо в такий цікавий дорослий світ.

 

В ГОСТЯХ У MISS MUFFIN (КУЛІНАРІЯ)

За ці два тижні ми збагатимо знання дітей про страви, ознайомимося з харчовою пірамідою, розглянемо правила етикету, будемо багато готувати та сервірувати стіл до приходу гостей. І , звичайно, коштувати все що приготували!

 

FUN & FITNES

Чи мріяли ви, щоб ваша дитина цілий день знаходилася на свіжому повітрі? Грала з друзями у всі спортивні ігри? Тоді, Ваша мрія здійсниться! Всі можливі командні ігри, змагання поряд із педагогом з Міжнародної Інноваційної школи, що може бути краще?

 

В ГОСТЯХ У ЛЕОНАРДО ДА ВІНЧІ

Для того, щоб бути винахідником, необхідно для початку дізнатися, які винаходи Людство вже винайшло та винайти власний. Ми пропонуємо дітям 10 шалених днів у креативному  просторі Міжнародної Інноваційної школи та під керівництвом інноваційного педагога винайти власний винахід, що ввійде в історію. Можливо не у всесвітню, поки що, але в сімейну точно!

 

МІКРОКОСМОС (СВІТ КОМАХ)

Чи знали ви, що поряд з нами проживає цілий Світ маленьких істот. В яких є свої закони та правила? Якщо правильно дослідити цей Світ, не теоретично, а практично. То, можна зробити вагомі висновки, які допоможуть перенести ці моделі у світ Людей. На прикладі цього діти опанують всі навички 21 століття та ази критичного мислення, що будуть допомагати їм у навчанні.

Вартість табору:

Табір Smartfilm School від Smarttech School

Це унікальна нагода зануритись у цілковите розвиваюче середовище, та творчу атмосферу. Відчути себе справжнім кінорежесером, оператором, монтажером, продюсером та звісно ж актором, все це буде можливим за дпомогою табору Smartfilm School. Кожен день буде наповнений новою інформацією, новими навичками в роботі з відео- та аудіотехнікою, спеціальними програмами на ipad.

За 2 тижні діти пройдуть шлях створення короткометражного фільму, від ідеї до фінішу.

Кількість місць обмежена. Вартість 3800 грн, з 18.06-27.06 (з 9:00-13:00)

Лiтнiй табiр

Happy Nest

> Садочок

> Школа

Останнi подiї, новини:

Дошкільний освітній центр

Happy Nest

УКРАЇНА ▪ КАНАДА

Адреса:

м. Вишневе (Крюківщина)

вул. Козацька, 12 оф. 7

м. Вишневе (Крюківщина)

вул. Освіти, 6

Контакти:

Тел: 067 402-44-77

Тел: 098 896-30-12

email:

info@happynest.com.ua

Дошкільний освітній центр Happy Nest © 2014-2016. Всі права захищені відповідно до законів України