> Садочок

> Школа

067 402 44 77

info@happynest.com.ua

Дошкільний освітній центр

Happy Nest

УКРАЇНА ▪ КАНАДА

Для саду повного дня з режимом роботи з 8:00 до 19:00 груп продовженого дня не передбачено. Батьки повинні забирати дитину вчасно, та залишати приміщення центру до 19:00. Якщо дитина залишилась в закладі, поза встановленим часом, починаючи з 19:00 оплата 200 грн/год. Ця сума буде врахована до щомісячної оплати.

 

Для груп міні саду з режимом роботи з 9:00 до 13:00, перебування дитини в закладі поза встановленим часом сплачується додатково. Починаючи з  13:10 кожні 30 хв. -  100 грн.

 

Батьки зобов'язані дотримуватися розпорядку дня, привести дитину вчасно, враховуючи, що сніданок подається о 9:00 та триває до 9:20.

 

Навчальна частина починається о 9:30. У разі, якщо ви не встигаєте на сніданок, рекомендуємо поснідати вдома, наступний прийом їжі ланч, (фруктовий перекус) буде об 11:00.

 

Після початку ранкового кола батьки не можуть заходити до навчальної кімнати.

 

Батьки мають дотримуватися розкладу роботи центру Happy Nest Preschool , і не можуть його змінювати, в тому числі, і додаткових занять.

 

Батьки повинні повідомити Адміністрацію Центру про особливості розвитку дитини, про хронічні  хвороби, відхилення у здоров’ї та інші фізичні та/або психічні особливості дитини до моменту підписання Договору. Happy Nest Preschool не являється спеціалізованим або корекційним закладом, тому,  в таких випадках ми не можемо надати кваліфіковану послуги по догляду, розвитку та навчанню дитини. У разі виникнення таких ситуацій розривається договір.

 

Перебуваючи на території Центру, батьки повинні поводитись відповідно до правил громадського порядку, дотримуватися правил особистої гігієни, правил пожежної безпеки та не створювати некомфортних умов для роботи закладу, та його відвідувачів.

 

Батькам забороняється некоректне, грубе поводження по відношенню до персоналу та/або інших відвідувачів Центру.

 

Батькам забороняється  грубе, некоректне поводження по відношенню до дітей своїх та/або будь-яких інших осіб.

 

Забороняється батькам робити, будь-які, зауваження іншим дітям та втручатися у виховний процес. За виховний та освітній процес у Центрі несуть відповідальність викладачі та адміністрація Центру.

 

Батькам та їх довіреним особам, слід перевіряти кишені одягу їх дітей на предмет виявлення твердих та гострих, вогненебезпечних та токсичних, колючих та  ріжучих речей, а також інших небезпечних для життя і здоров’я  предметів, щоб уникнути можливих випадків травматизму.

 

Забороняється приносити в Центр цінні та коштовні речі та іграшки. Забуті речі зберігаються в Центрі впродовж місяця і потім передаються в благодійні організації. За збереження особистих речей дітей, залишених без нагляду, адміністрація Центру відповідальності не несе.

 

З метою попередження харчових отруєнь та алергічних реакцій у дітей у Центр не дозволяється приносити продукти харчування, напої (окрім програми міні саду)  а також будь-які лікарські препарати.

 

Батькам та дітям  забороняється приносити на територію Центру будь-яких тварин.

 

Відео та фотозйомка Замовником у садочку, без спеціальної домовленості адміністрацією, не дозволяється.

ПРАВИЛА ДЛЯ БАТЬКІВ

Happy Nest

> Садочок

> Школа

Останнi подiї, новини:

Дошкільний освітній центр

Happy Nest

УКРАЇНА ▪ КАНАДА

Адреса:

м. Вишневе (Крюківщина)

вул. Козацька, 12 оф. 7

м. Вишневе (Крюківщина)

вул. Освіти, 6

Контакти:

Тел: 067 402-44-77

Тел: 098 896-30-12

email:

info@happynest.com.ua

Дошкільний освітній центр Happy Nest © 2014-2016. Всі права захищені відповідно до законів України