Кожного дня, окрім дослідів, навчання, проектів та нових відкриттів на уроках, діти з нетерпінням чекають студій.

Студії – це не просто уроки, це частина життя школи. Де, разом з новими навичками діти розкривають власні таланти. Кожного дня учень Міжнародної Інноваційної Школи може обирати, одну із трьох студій, на яких педагоги разом з дітьми втілюють в життя всі дитячі мрії.

Спортивна студія, представлена у двох напрямках – хореографія та карате. Допомагає дітям відчувати власне тіло, керувати силу через мозок та вчитись виражати емоції через танці.

Студія – настільних ігор та шахів розвиває не тільки дитячу уяву і тренує пам’ять, а також вчить обмірковувати, приймати виважені рішення та вчинки, тренує вміння долати труднощі та планувати власні дії.

Творча студія, представлена у вигляді – мистецтва та бісероплетіння. Діти можуть обрати найбільш цікавий напрямок, та розвиватись у ньому. Створювати мистецькі виставки та втілювати у життя власні ідеї.

Студія Особистісного розвитку, один з найважливіших напрямків у школі, де тренуються вміння виражати власні думки, комфортно відчувати себе у соціумі, відчути себе частиною Світу та сприймати з легкістю всі несподівані ситуації, що можуть статися у світі дорослих.

Студія “Еко клуб” має напрям на сприяння збереженню навколишнього природного середовища. Розуміння власної відповідальності перед Природою та включає пошук матеріалів для роботи, проектування, втілення ідей та презентація власних проектів